NOVĚ: Nemovitosti na Srí Lance

01. 01. 2016
srilanka02.jpg
Od ledna 2016 jsme zahájili prodej nemovitostí na ostrově Srí Lanka ve spolupráci s panem Halmanem, který má s koupí nemovitostí na tomto ostrově bohaté zkušenosti a je nově členem našeho týmu.
 
 
Srí Lanka je ostrovním státem, který se nachází v Indickém oceánu, asi 60 km od pobřeží Indie a v současné době je oblíbenou destinací českých investorů, kteří hledají vhodné investiční příležitosti či si hodlají zakoupit svůj „ráj na zemi“.  
 
 
 
Na ostrově „vůní“, jak se také Srí Lance říká,  žije 20 miliónů obyvatel, hustota zalidnění je 306 ob./km2, průměrná teplota je 27°.
 
  Zaměřujeme se na prodej nemovitostí v oblasti Rekawa, která leží asi 10 km východně od města Tangalla a 30 km západně od města Hambantota.  Naleznete zde panenskou přírodu s bujnou vegetací a množstvím fauny.
 
Rekawa dosud není ve velké míře zasažena turismem.  Proto je vyhledávána lidmi, kteří hledají odpočinek a chtějí si dobít ztracenou energii, stejně jako poznat divokost a nespoutanost této krajiny.
 
 
 
Z hlediska investic se jedná o bouřlivě se rozvíjející oblast. Pozemky v dané oblasti jsou postupně rozprodávány, převážně zájemcům ze zahraničí, přesto však ještě zůstávají možnosti, kam investovat nebo kde postavit dům na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova.
 
 
 
Vzhledem k tomu, že máme s nemovitostmi na Srí Lance mnohaleté zkušenosti a také zejména kontakty, bez nichž se při koupi nemovitosti neobejdete, můžeme Vám najít požadovanou nemovitost, poradit Vám v oblasti právní i investiční, případně zprostředkovat stavbu domu dle Vašich představ, více na http://srilanka-pozemky.cz/.

 

Zpět