Při koupi nemovitosti se lidé nejčastěji rozhodují dle své intuice a pocitu. Zapomínají však na jejich vnitřní energetické nastavení, ve kterém se narodili a které ovlivňuje jejich osobní harmonii. Díky komplexním systémům a pravidlům Feng Shui můžeme vybrat nemovitost přímo na míru naší osobnosti a tak podpořit rovnováhu našeho života.

Většina se domnívá, že k harmonii stačí udělat tzv. nápravy a vše bude v pořádku. Opak je bohužel pravdou. Feng Shui zásadami bychom se měli řídit již při výběru nemovitosti, protože orientace a směr světových stran je pro výběr nemovitosti nejpodstatnějším faktorem. 

Ve Feng Shui máme 5 rozdílných elementů (voda, oheň, země, kov, dřevo) a 9 osobních čísel (Ming Kua). Zajímavostí je, že preference bydlení se mění v závislosti na čase a věku člověka.

Zkuste si vypočítat své individuální Ming Kua a zjistěte, které Vaše směry jsou nejprospěšnější pro oblast zdraví, vztahů, prosperity, a které naopak škodlivé. Dobré směry byste ve svém životě měli upřednostňovat a dle toho volit vhodné dispoziční uspořádání nemovitosti.

 

Více informací na stránkách www.vrkfengshui.cz.