Videoprohlídka

Videoprohlídka je zpracovaná prezentace nemovitosti do video záznamu. Díky tomuto stylu prezentace umožňujeme zájemci reálný pohled na nemovitost, jako by byl přímo na prohlídce.

V každé naší videoprohlídce naleznete v pravém horním rohu přesný půdorys nemovitostí včetně zaznačení světových stran. Klient tedy přesně ví, v jaké části domu se daná místnost nachází. Každá videoprohlídka je zpracována profesionálem a dokreslena příjemnou hudbou.

 
 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka znázorňuje 360 stupňů pohled na danou nemovitost. Klient si může projít celou nemovitost sám a zároveň má možnost se detailně podívat na dispoziční uspořádání nemovitosti. Klient tak získává absolutní představu o prostoru nabízené nemovitosti.

Zájemce si taktéž může prohlédnout materiály, které jsou v nemovitosti použity, např. z čeho jsou vyhotoveny podlahy, strop atd.

 
 

Online prohlídka

Online prohlídku nemovitosti si mohou klienti dopředu objednat u našich makléřů. Je to služba pro zájemce, kteří nemají dostatek času jezdit na mnoho prohlídek. Tato služba se nám velmi dobře osvědčila při prodeji nemovitostí v zahraničí. Makléř je osobně v dohodnutý termín a čas na konkrétní nemovitosti a zájemce má možnost vidět danou nemovitost v reálném stavu a pohledu pomocí počítače a Skype připojení z jakéhokoliv kouta světa.

 
 

Designová úprava nemovitosti

Pro zvýšení prodejnosti nemovitosti a zkvalitnění prezentace nabízíme naším klientům designovou úpravu nemovitosti. Spolupracujeme s profesionály z daného oboru, kteří upraví nemovitost tak, aby byla atraktivní pro co nejširší okruh lidí.

 
 
 

Feng Shui

Naše společnost se řídí Feng Shui principy a proto jsme se rozhodli poskytovat našim klientům i poradenství v této oblasti. Spolupracujeme i s odborníky v dané branži.

 

Feng Shui je Staročínské učení, kterým se dodnes řídí i největší firmy světa. Zabývá se prouděním energie v daném prostoru a následném jeho vlivu na kvalitu života člověka. Říká se, že Feng Shui je schopno ovlivnit až 1/3 našeho života a to v oblasti štěstí, blahobytu, zdraví, rodinné pohody, úspěchu atd.

Rozhodli jsme se svým klientům poskytnout služby Feng Shui, protože samotné umístění domu či bytu tvoří 70% úspěšného a harmonického bydlení. Zaměřujeme se na výběr nemovitostí přímo na míru dle Feng Shui zásad.

 

Jak pracujeme?

Vycházíme z poznatků, že každý člověk se narodí v určité energii (je 9 typů elementů, počítá se dle roku narození), která je ovlivněna působením světových stran. Dle toho určujeme, které světové strany jsou pro člověka příznivé a nepříznivé a na tomto základě hledáme vhodné dispoziční uspořádání nemovitosti, které bude daného člověka v jeho životě co nejvíce podporovat. Zásadním prvkem při výběru nemovitosti je umístění vstupu a kuchyně v dané nemovitosti.

V naší nabídce naleznete nemovitosti, které jsou pro Vás dle Feng Shui vyhovující dle umístění vstupu. Pro více informací však doporučujeme osobní konzultaci, proto nás neváhejte kontaktovat.

 

Právní služby

Zajišťujeme kompletní právní dokumentaci a servis související s prodejem či koupí nemovitosti. Vyhotovujeme potřebnou dokumentaci (kupní smlouvy, plné moci, budoucí smlouvy, převodní formuláře pro katastrální úřad), zajišťujeme notářskou úschovu finančních prostředků. V případě potřeby komunikujeme s úřady, geodety a jinými potřebnými subjekty.

 

Finanční služby

Zajišťujeme komplexní servis týkající se financování Vaší nemovitosti a následného pojištění Vašich hodnot.

 

Řešení exekucí

Mnoho lidí se dostává do dluhových pastí, do finančních problémů, mnozí z nás projdou složitým životním obdobím, kdy jim exekutor obstaví majetek. To nejhorší, co v dané chvíli můžete dělat, je „strčit hlavu do písku“ a nic neřešit. Denně totiž narůstají úroky, přidávají se další exekuce a pokud se nepostavíte problému čelem, můžete dopadnout až na pomyslné dno.

Naším cílem je pomoci Vám vyřešit nepříjemnou situaci,  probrat možnosti, které mohou nastat a hlavně najít východisko. Někdy je nutné si také přiznat, že ne vždy je možné nalezení oboustranně výhodného řešení a tak se snažíme společně najít alespoň přijatelné řešení.

Jestliže se nacházíte v podobné situaci, kontaktujte nás, my se s vámi sejdeme a situaci zcela nezávazně probereme. Vy sami se potom rozhodnete, zda chcete exekuci s naší pomocí řešit.

 

Letecké pohledy

Viz. odkaz: Ukázka leteckých pohledů.